Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Międzybrodzie Bialskie - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy

Czechowice-Dziedzice(Międzybrodzie Bialskie + 19 km)

23,08 zł/m²52 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Monika połatyńska Agent prowadzący   Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wadowice

Wadowice(Międzybrodzie Bialskie + 24 km)

32,98 zł/m²94 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia, usytuowany na 1 piętrze w centrum miasta. W odnowionej, stylowej kamienicy. Lokal o powierzchni 94m2: 4 pokoje ( 3 duże pomieszczenia + poczekalnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Kęty

Kęty(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

23,85 zł/m²130 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o pow. 130m 2 parter - z dużymi witrynami i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi przestrzeń biurowo-usługowa W centrum kęt Z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bielsko-Biała

Wapienica,Bielsko-Biała(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

42 zł/m²48 m² 2 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała, wapienica Czynsz najmu 42zł/m 2 netto kwota ta zawiera wszystkie opaty łącznie z mediami. Klimatyzacja Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 48m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

47,45 zł/m²27,40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, ścisłe centrum winda osobowa Czynsz najmu 1300zł netto kwota ta zawiera wszystkie opaty łącznie z mediami. Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

30 zł/m²90,90 m² 2 727 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bielsko-biała Klimatyzowany lokal biurowy. Bardzo dobra lokalizacja. Oferuję Państwu do najmu lokal biurowy o powierzchni 90,9m 2 położony na drugim piętrze w reprezentacyjnym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Bielsko-Biała(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Bielsko-biała - centrum - Do wynajęcia od zaraz! wysoki standard-super lokalizacja 7000 zł / m-c Do wynajęcia atrakcyjne lokale w bardzo dobrej lokalizacji dostosowane pod gabinety odnowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bielsko-Biała(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

59,91 zł/m²27,04 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia komfortowej i funkcjonalnej powierzchni biurowej położonej w ścisłym centrum Bielska-Białej, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii sfera oraz dworców pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bielsko-Biała(Międzybrodzie Bialskie + 10 km)

45 zł/m²200,78 m² 9 036 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   najem 200,78 m Parter Prestiżowa kamienica w centrum Bielska-Białej 3 Maja 17 Cena najmu: 9036 zł netto ( 45 zł netto/m2) Opłata za media.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wadowice

Wadowice(Międzybrodzie Bialskie + 24 km)

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo usługowy o powierzchni 30m2 w ścisłym centrum Wadowic. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową! duża witryna dobra lokalizacja możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ekologiczna

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam lokal w wysokim standardzie ok.55 m2 podzielony na część główną i małe pomieszczenie gabinetowe. Charekter lokalu jest wielofunkcyjny gdyż funkcjonował tu salon optycznmy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe wynajem Międzybrodzie Bialskie

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij